sākumlapa apkārtnes raksturojums mājacenaskontakti
 

Brīvdienu māja „RIEKSTNIEKI”

Brīvdienu māja „RIEKSTNIEKI” ir mierīga un mājīga vieta Plieņciemā, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem, atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši ērti pārnakšņot. Jauna, moderni iekārtota māja tikai 200m attālumā no jūras. Mājā ir 4 plašas divvietīgas guļamistabas. Papildus gulēšanai var izmantot divvietīgu dīvānu 2.stāva foajē vai guļamistabās ievietot matračus. Pirmā stāva guļamistabā ir divguļamā gulta un blakus vannas istabas telpā ievietota divvietīga SPA masāžas vanna un WC. Otrā stāvā ir trīs guļamistabas ar vienvietīgām gultām, divas WC un dušas telpas. Mājas pirmajā stāvā ir plaša viesistaba, kas aprīkota ar TV, mājas kinozāli un glītu kamīnu. Blakus viesistabai atrodas virtuve, kas aprīkota ar visiem nepieciešamajiem sadzīves priekšmetiem un virtuves tehniku. Visā mājā ir apsildāmās grīdas, kas ļauj justies omulīgi arī vēsākā laikā.

Māja atrodas plašā iežogotā teritorijā, kur ir iekopts zālājs un gaumīgi veidoti apstādījumi, dīķis ar smilšainu pludmali, kas ir piemērots bērniem, jo tā dziļums veidots pakāpeniski.

Blakus mājai atrodas pirtiņa. Ēkā sienas un griesti apdarināti ar liepas koka dēlīšiem, kas rada īpaši mājīgu atmosfēru. Pirts kurināma ar malku un ir piemērota pēršanai ar slotām. Pirtiņā ir priekštelpa ar galdu un atpūtas dīvāniem un mūzikas centru. Priekštelpu vajadzības gadījumā ir iespējams izmantot kā dzīvojamo istabu, jo tā ir aprīkota divvietīgu dīvānu un virtuves stūrīti. Dīķmalā pie pirts ir uzstādīts astoņvietīgs lapegles koka pirts kubls.

© Riekstnieki